Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Blog

Güncel Blog


Bosch Alarm Sistemi

Bosch Alarm Sistemi

Bosch Hırsız Alarm Sistemleri için yeni satış kanalımız olan web sitemiz www.boschalarms.com hizmete açıldı.
Günümüzde vazgeçilmez bir güvenlik sistemi olan alarm sistemleri ile eviniz, ofisiniz ve işyerlerinizin güvenliği için ekonomik ve kaliteli çözümleri üretiyoruz.


11.04.2016 DEVAMI

Fidye Virüslerine Dikkat!

Fidye Virüslerine Dikkat!

Fidye Virüslerine Dikkat ! Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan fideye virüsleri her geçen gün farklı versiyonları ile karşımıza çıkarak zarar vermeye devam ediyor. Eposta ve programlar ile birlikte gelen bu virüsler bilgisayarınızdaki dosyaları şifreleyerek onları kullanılmaz hale getirmektedir.


23.01.2016 DEVAMI

Kamera Sistemi İçin Hangi Harddisk Kullanılır ?

Kamera Sistemi İçin Hangi Harddisk Kullanılır ?

Ev, İşyeri ve Apartmanlarınıza kamera sistemi kurdururken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da sisteminize uygun harddisk boyutu ve harddisk özelliğidir. Kamera sisteminde kullanılması gereken harddisk güvenlik diski olarak bilinen SV35 özelliğine sahip olmalıdır.


23.01.2016 DEVAMI

Android Google'a nekadar kazandırdı ?

Android Google

Google Android’den ne kadar para kazandı? Son rakamlara göre 1.4 milyar kullanıcı sayısına ulaşan android işletim sistemleri Google’a kazandırmaya devam ediyor. Google ile aynı rekabet piyasasını paylaşan Apple, AppStore da elde ettiği büyük gelirler ile rakibine meydan okuyarak büyümeye devam ediyor.


23.01.2016 DEVAMI

CCTV Kamera Kablosu

CCTV Kamera Kablosu

CCTV kabloların kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Kablo içerisinde kullanılmakta olan bakır oranı ve kablo damarlarının kesitleri ne kadar kalın olursa elde edilecek kamera görüntüsü o kadar iyi olmaktadır.


19.01.2016 DEVAMI

Kablosuz sabit disk

Kablosuz sabit disk

Cep telefonları ve tabletler artık çok yaygın kullanılmakta ve gelişen teknoloji ile yüzlerce uygulama ve programlar kullanılmaktadır.
Özellikle Cep telefonu kullanıcılarının çok sık karşılaştıkları problem olan hafıza – veri depolama alanı yetersizliği can sıkmakta ve sürekli bir şeyler silmek veya yedekleme yaparak bu sorunu çözmektedir.


08.12.2015 DEVAMI