Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Hizmetlerimiz > IT Destek Hizmetleri

IT DESTEK HİZMETLERİ

it destekBakım ve Teknik Servis Hizmetleri ile firmaların mevcut sistemlerinin ve alt yapılarının yapılan analiz ve iyileştirmeleri, standartlara uygun bir şekilde en iyi performans ile çalışmasını sağlayarak verimliliğin arttırılması, karşılaşılan problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi veya alternatif çözümler sunularak müdahale edilmesi ve firma bilgi işlem sürekliliğinin sağlanarak müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.


Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel çözümler üretiyoruz.

telefon destek Telefonda Destek Hizmeti
Bakım anlaşmalı firmalardan gelen çağrılar dikkate alınarak telefonda yönlendirme ile problemler çözümlenmeye çalışılır. Talep telefonda karşılanamıyor ise uzaktan servis hizmeti verilerek problem giderilmeye çalışılır.

uzaktan destek Uzaktan Destek Hizmeti
Network sistemlerinde, sunucularda veya son kullanıcı sistemlerinde oluşan problemlerin internet üzerinden uzaktan erişim yoluyla hızlı bir şekilde çözümlenmesi sağlanmaktadır.

yerinde destek Yerinde Destek Hizmeti
Uzaktan erişim yolu ile çözümlenmesi mümkün olmayan problemler "Yerinde Destek Hizmetimiz" ile problemin kaynağına doğrudan müdahale yapılarak sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

periyodik bakımPeriyodik Bakım Hizmeti
Periyodik bakım hizmeti ile anlaşmalı firmalara sözleşme kapsamında yer alan ürünler ve sistemlerde oluşabilecek problemlere karşı belirlenen periyotlar şeklinde telefondan, uzaktan ve yerinden destek hizmetleri verilerek müdahale edilir. Sitemlerin verimliliğinin arttırılması ve güvenlik önlemleri için analizler yapılarak ihtiyaç duyulan sistem iyileştirmeleri (upgrade) yapılmaktadır.

Acıbadem  - Altunizade - Ataşehir - Bostancı - Çekmeköy - Göztepe - Kadıköy - Kartal - Kozyatağı - Küçükyalı - Maltepe - Pendik - Sancaktepe
 Sultanbeyli - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar - Yenisahra

07.05.2015 Bilgisayar teknik servis 2129 | Kategori : | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner