Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

APARTMAN GÜVENLİK SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Apartman artık vazgeçilmez bir güvenlik sistemi olan Apartman Güvenlik Sistemi kaliteli kameralar ile apartman giriş çıkışlarını ve otoparklarınızın 7/24 kayıt altına alıyor.

Apartman Koruma Sistemi olan kamera sistemleri cep telefonunuzdan veya internetten izleme kolaylığı sağlıyor.

Apartman Kamera Sistemi herhangi bir hırsızlık ve olayında caydırıcı bir özelliği bulunduğu gibi olay durumunda kaliteli bir görüntü kaydı sağlayarak olayların aydınlatılmasında büyük önem taşımaktadır.

Apartman Güvenlik Sistemi için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Kozyatağı

Kozyatağı

Wisetech marka sistemlerimiz ekonomik fiyatları ve kablosuz özelliği ile çok sık tercih edilmektedir.
Profesyonel seri bosch marka sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmektedir.


29.11.2015 Kozyatağı DEVAMI

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir bölgesinde müşterilerimize profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Analog, Analog HD ve IP Kamera seçenekleri ile ekonomik ve kaliteli çözümler üretiyoruz.


29.11.2015 Güvenlik kamera ve alarm DEVAMI

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Kamera alarm sistemleri DEVAMI