Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

APARTMAN KAMERA SİSTEMİ

güvenlik çözümleri

Apartmanlarımız ortak yaşam alanlarımızdır. Bu yaşam alanlarımızı Bugbil Güvenlik Sistemleri olarak zararlı olabilecek hırsız, satıcı, pazarlamacı vb. dış etkenlerden korumak için her şeyi yapmaya hazırız.

Apartmanımız veya evimizin dışında olduğunuz zamanlarda içinizin rahat olması için böylesine önemli ve özel yerlerin apartman kamera sistemi ile tamamen güvende olmasını sağlıyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik önlemlerinde en çok kullanılan sistemler olarak Apartman kamera sistemleri tercih edilmektedir.

Apartman kamera sistemleri, apartmanınızı tabletinizden, cep telefonunuzdan HD görüntü kalitesi ile takip etmenize olanak sağlar. Apartmanınızı apartman kamera sistemi ile 7/24 kayıt altında tutabilirsiniz.

Apartman kamera sistemi fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Apartmanınıza kurmak istediğiniz güvenlik kamerası ve kontrol sistemleri için uygun fiyat politikalarımız için bizi arayınız

Sancaktepe

Sancaktepe

Sancaktepe güvenlik sistemlerinin satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir. Ekonomik fiyatlara kaliteli koruma sistemlerine sahip olabilir, ev ve işyerlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.


30.11.2015 Sancaktepe DEVAMI

Sultanbeyli

Sultanbeyli

Sultanbeyli de hırsız koruma sistemleri satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir. İhtiyacınız olan en doğru ve ekonomik sistem uzman arkadaşlarımız tarafından tespit edilerek profesyonel şekilde kurulumlarını gerçekleştirmektedir.


30.11.2015 Sultanbeyli DEVAMI

Altunizade

Altunizade

Altunizade de hırsız koruma sistemlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir ve ekonomik fiyatlara sizde koruma sistemlerine sahip olabilirsiniz.


30.11.2015 Altunizade DEVAMI

Acıbadem

Acıbadem

Acıbadem de hırsız koruma sistemleri satış ve kurulum hizmetlerini sunmaktayız. Ekonomik fiyatlara sizde kaliteli sistemlere sahip olabilirsiniz.


30.11.2015 Acıbadem DEVAMI

Tuzla

Tuzla

Tuzla da ekonomik fiyatlara kameralı koruma sistemlerine sahip olabilirsiniz. İletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir ve ekonomik ve kaliteli sistemlerimiz hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.


29.11.2015 Tuzla DEVAMI

Üsküdar

Üsküdar

Üsküdar da ekonomik fiyatlara koruma sistemlerine sahip olmak istiyorsanız iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 


29.11.2015 Üsküdar DEVAMI

Çekmeköy

Çekmeköy

Materyal kalitesi ve HD görüntü kalitesine sahip profesyonel sistemlerimizden faydalanarak güvenliğinizi daha sağlıklı koruma altına alabilir hem de TSE belgeli ürünlerimizin daha uzun ömürlü çalışması imkanından faydalanabilirsiniz.


29.11.2015 Çekmeköy DEVAMI

Ümraniye

Ümraniye

Aylık bitmek bilmeyen ödemelere son. Bugbil her bütçeye uygun ekonomik sistemlerini sizlere sunuyoruz.

Sistemlerimiz HD görüntü kalitesine sahip olup %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.


29.11.2015 Ümraniye DEVAMI

Küçükyalı

Küçükyalı

Eviniz ve işyerlerinizi mobil uygulamalar ile cep telefonunuzdan, tabletinizden ve internet erişimi olan elektronik cihazlar ile uzaktan izleyebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.


29.11.2015 Küçükyalı DEVAMI

Kozyatağı

Kozyatağı

Wisetech marka sistemlerimiz ekonomik fiyatları ve kablosuz özelliği ile çok sık tercih edilmektedir.
Profesyonel seri bosch marka sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmektedir.


29.11.2015 Kozyatağı DEVAMI

Pendik

Pendik

Sitelerde vazgeçilmez bir ihtiyaç olan site güvenlik sistemleri ile güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Görevlilere büyük kolaylık sağlayan ve gözden kaçabilecek herhangi bir durumu 7/24  kayıt altına alan site güvenlik sistemleri ile otopark ve çocuk parklarını da kayıt altına alarak olası durumlara karşı önlem alabilirisiniz.


29.11.2015 Pendik DEVAMI

Göztepe

Göztepe

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu sebeple kaliteli ve TSE belgeli markalar kullanmaktadır. Piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kameraların satış ve kurulumlarını gerçekleştirmemektedir.


29.11.2015 Göztepe DEVAMI

Kadıköy

Kadıköy

Güvenlik sektöründe ekonomik fiyat politikamız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyetine önem göstererek profesyonel çözümler sunuyoruz.


29.11.2015 Kadıköy DEVAMI

Bostancı

Bostancı

İhtiyaç duyduğunuz ortamları 7/24 kayıt altında tutabileceğiniz gibi mobil uygulamalar ile cep telefonlarınızdan, bilgisayarınızdan ve internete erişebileceğiniz her yerden izleme fırsatına sahipsiniz.


29.11.2015 Bostancı DEVAMI

Maltepe

Maltepe

Günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen Güvenlik Sistemleri profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile birleşerek sizlere uygun fiyatlara anahtar teslim projeler çıkartmaktadır.


29.11.2015 Maltepe DEVAMI

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Kamera alarm sistemleri DEVAMI