Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

BİNA KAMERA SİSTEMİ

güvenlik çözümleri

Apartmanlarımız ortak yaşam alanlarımızdır. Bu yaşam alanlarımızı Bugbil Güvenlik Sistemleri olarak zararlı olabilecek hırsız, satıcı, pazarlamacı vb. dış etkenlerden korumak için her şeyi yapmaya hazırız. Binalarınızı, yüksek katlı konutlarınızı bina kamera sistemi ile yüksek çözünürlüklü gece görüş özelliğine sahip kameralarımız ile kontrol edebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Bina kamera sistemi ile hırsızlık olaylarına karşı önlem alabilir, otopark ve çocuk parklarını kontrol altında tutarak oluşabilecek her türlü olumsuz olaylara karşı koruma sağlayabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak uzman arkadaşlarımız ile binanızın yapısı ve dış çevre faktörleri dikkate alınarak size en uygun bina kamera sistemi tespitini sağlayabiliriz. Bina kamera sistemlerimiz kalitesi ile uzun ömürlü çalışma potansiyeline sahip olup yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile daha sağlıklı kayıtlar elde etmenize imkan sağlamaktadır. Bina kamera sistemleri fiyatları için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Altunizade

Altunizade

Altunizade de hırsız koruma sistemlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir ve ekonomik fiyatlara sizde koruma sistemlerine sahip olabilirsiniz.


30.11.2015 Altunizade DEVAMI

Tuzla

Tuzla

Tuzla da ekonomik fiyatlara kameralı koruma sistemlerine sahip olabilirsiniz. İletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir ve ekonomik ve kaliteli sistemlerimiz hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.


29.11.2015 Tuzla DEVAMI

Küçükyalı

Küçükyalı

Eviniz ve işyerlerinizi mobil uygulamalar ile cep telefonunuzdan, tabletinizden ve internet erişimi olan elektronik cihazlar ile uzaktan izleyebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.


29.11.2015 Küçükyalı DEVAMI

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Kamera alarm sistemleri DEVAMI