Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

BİGES ALARM SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Biges alarm sistemi, Bosch markalı ürünlerin Biges Güvenli Hayat (Alarm gözlem merkezi) ile daha güvenli bir şekilde çalışmasına imkan sağlamaktadır.

Ekonomik fiyat politikası ve kaliteli ürün yelpazesi ile müşterilerini memnun etmeye devam ederek adını sıklıkla duyurmaktadır.

Eğitimli uzman kadromuz ile aynı gün içinde çalışır ve kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Biges alarm sistemine senkronize olarak çalışan güvenli hayat alarm gözlem merkezimiz, yapılan anlaşmalar ile kolluk kuvvetlerinin yönlendirilmesinde öncelik taşımaktadır.

Biges alarm sistemi, herhangi bir sabotaj ve acil durumda alarm gözlem merkezine sinyali ileterek olay yerine gerekli yönlendirmelerin yapılmasını sağlamaktadır.

Biges alarm sistemi fiyatları için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Profesyonel seri olarak kullanmakta olduğumuz Bosch sistemlerimiz oldukça kaliteli olup ilk kurulumda 1 yıllık Gözlem Merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. İlerleyen dönemlerde ihtiyacınız doğrultusunda diğer muadil sistemlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara yenileyebilir ve polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.


15.08.2015 Güvenlik Sistemleri DEVAMI