Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

BOSCH ALARM SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Alarm sisteminde adeta yeni bir çığır açan Bosch alarm sistemi, fiyatı ve kalitesi ile son zamanlarda adını sıklıkla duyurmaktadır.

Bosch alarm sistemleri, kalite ve profesyonel seri ürünleri ile işyerleri ve ofislerde kullanılabileceği gibi ekonomik seri ürünleri ile evlerde de tercih edilmektedir.

Satış ve kurulumunu yaptığımız Bosch alarm sistemi, hayvan algılama özelliğine sahip PIR dedektörleri ve yüksek desibelli siren ile kaliteli bir çözüm sunmaktadır.

Bosch alarm sistemi isteğe bağlı olarak Biges Güvenli Hayat (Alarm gözlem merkezi) ile senkronize çalışarak acil durumlarda veya bir sabotaj anında onayınız doğrultusunda kolluk kuvvetlerini sinyalin geldiği bölgeye yönlendirmektedir.

Bosch alarm sistemi, panik butonları ile acil ambulans, itfaiye ve kolluk kuvvetlerinin bulunduğunuz bölgeye yönlendirilmesine imkan sağlamaktadır.

Bosch alarm sistemi fiyatları için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Sultanbeyli

Sultanbeyli

Sultanbeyli de hırsız koruma sistemleri satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir. İhtiyacınız olan en doğru ve ekonomik sistem uzman arkadaşlarımız tarafından tespit edilerek profesyonel şekilde kurulumlarını gerçekleştirmektedir.


30.11.2015 Sultanbeyli DEVAMI

Çekmeköy

Çekmeköy

Materyal kalitesi ve HD görüntü kalitesine sahip profesyonel sistemlerimizden faydalanarak güvenliğinizi daha sağlıklı koruma altına alabilir hem de TSE belgeli ürünlerimizin daha uzun ömürlü çalışması imkanından faydalanabilirsiniz.


29.11.2015 Çekmeköy DEVAMI

Göztepe

Göztepe

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu sebeple kaliteli ve TSE belgeli markalar kullanmaktadır. Piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kameraların satış ve kurulumlarını gerçekleştirmemektedir.


29.11.2015 Göztepe DEVAMI

Kadıköy

Kadıköy

Güvenlik sektöründe ekonomik fiyat politikamız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyetine önem göstererek profesyonel çözümler sunuyoruz.


29.11.2015 Kadıköy DEVAMI

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Profesyonel seri olarak kullanmakta olduğumuz Bosch sistemlerimiz oldukça kaliteli olup ilk kurulumda 1 yıllık Gözlem Merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. İlerleyen dönemlerde ihtiyacınız doğrultusunda diğer muadil sistemlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara yenileyebilir ve polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.


15.08.2015 Güvenlik Sistemleri DEVAMI