Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

EKONOMİK ALARM SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Aylık giderlerinizde alarm sistemi giderine son. Bugbil güvenlik sistemleri olarak her bütçeye uygun ekonomik alarm sistemlerini sizlere sunuyoruz.

Kablolu ve kablosuz ekonomik alarm sistemi paketlerimiz ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Bosch ve Wisetech marka alarm sistemlerimiz fiyatları ve kaliteli performansları ile son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Ekonomik alarm sistemine sahip olarak evinizin, ofisinizin ve işyerlerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Ekonomik alarm fiyatları için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Acıbadem

Acıbadem

Acıbadem de hırsız koruma sistemleri satış ve kurulum hizmetlerini sunmaktayız. Ekonomik fiyatlara sizde kaliteli sistemlere sahip olabilirsiniz.


30.11.2015 Acıbadem DEVAMI

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Profesyonel seri olarak kullanmakta olduğumuz Bosch sistemlerimiz oldukça kaliteli olup ilk kurulumda 1 yıllık Gözlem Merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. İlerleyen dönemlerde ihtiyacınız doğrultusunda diğer muadil sistemlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara yenileyebilir ve polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.


15.08.2015 Güvenlik Sistemleri DEVAMI