Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

EV GÜVENLİK SİSTEMLERİ

güvenlik çözümleri 

Ev güvenlik sistemleri ile kendimize ait özel yaşam alanlarımızı güvenli ortamlara çevirebilirsiniz.

Evinize karşı oluşabilecek her türlü hırsızlık ve sabotaj durumlarına karşı HD görüntü kalitesine sahip gece görüşlü kameralarımız ve alarm sistemlerimiz ile önlem almaktayız.

Ev koruma sistemleri ile evinizi cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

Uzman montaj ekibi ile sorunsuz ve hasarsız ev güvenlik sistemleri montajını yaparak sisteminizi çalışmaya hazır hale getirmektedir.

Ev güvenlik sistemleri fiyatları için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Bosch Alarm Sistemi

Bosch Alarm Sistemi

Bosch Hırsız Alarm Sistemleri için yeni satış kanalımız olan web sitemiz www.boschalarms.com hizmete açıldı.
Günümüzde vazgeçilmez bir güvenlik sistemi olan alarm sistemleri ile eviniz, ofisiniz ve işyerlerinizin güvenliği için ekonomik ve kaliteli çözümleri üretiyoruz.


11.04.2016 Bosch Alarm Sistemi DEVAMI

Tuzla

Tuzla

Tuzla da ekonomik fiyatlara kameralı koruma sistemlerine sahip olabilirsiniz. İletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir ve ekonomik ve kaliteli sistemlerimiz hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.


29.11.2015 Tuzla DEVAMI

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir bölgesinde müşterilerimize profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Analog, Analog HD ve IP Kamera seçenekleri ile ekonomik ve kaliteli çözümler üretiyoruz.


29.11.2015 Güvenlik kamera ve alarm DEVAMI

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Kamera alarm sistemleri DEVAMI