Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

GÜVENLİK SİSTEMİ FİYATLARI

güvenlik çözümleri 

Evlerimiz, ofislerimiz ve işyerlerimizde vazgeçilmez hale gelen güvenlik sistemleri, fiyatları daha cazip hale geliyor.

Kamera sistemi ve alarm sistemi olarak en çok tercih ettiğimiz güvenlik sistemleri güvenliğinizi sağlarken aynı zamanda işyeriniz ve ofisinizdeki işlerin takibi açısından da kolaylık sağlamaktadır.

Güvenlik sistemi fiyatları özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Güvenlik sistemi fiyatları ekonomik olup son derece kaliteli ve kullanışlı olmasıdır.

Güvenlik sistemi fiyatları için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Bostancı

Bostancı

İhtiyaç duyduğunuz ortamları 7/24 kayıt altında tutabileceğiniz gibi mobil uygulamalar ile cep telefonlarınızdan, bilgisayarınızdan ve internete erişebileceğiniz her yerden izleme fırsatına sahipsiniz.


29.11.2015 Bostancı DEVAMI

Maltepe

Maltepe

Günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen Güvenlik Sistemleri profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile birleşerek sizlere uygun fiyatlara anahtar teslim projeler çıkartmaktadır.


29.11.2015 Maltepe DEVAMI

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir bölgesinde müşterilerimize profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Analog, Analog HD ve IP Kamera seçenekleri ile ekonomik ve kaliteli çözümler üretiyoruz.


29.11.2015 Güvenlik kamera ve alarm DEVAMI

Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

Uzman kadromuz ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm, Turnike ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


01.09.2015 Admin DEVAMI