Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

Network Çözümleri

it destek

Bugbil bilgisayar ve güvenlik sistemleri, IT sektöründe uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel network çözümleri sunmaktadır.

Firmaların mevcut network altyapısı uzman arkadaşlarımız ile analiz edilerek sizin için en uygun ve en doğru altyapı tespit edilmektedir.

Mevcut altyapının kullanmakta olduğunuz sistem ile uyumluluğu ve verimliliği incelenerek gerekli upgrade işlemleri yapılmaktadır.

Müşterilerimizin en iyi performans ile çalışabilecekleri network çözümleri üreterek kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Network sisteminizde bulunan server, switch vb. tüm donanımsal ürünlerin verimliliğini arttırmak veya daha verimli ve daha güvenli çalışmasını sağlamak için sağladığımız network çözümleri ile çalışma verimliliğini arttırmak için en iyi ve en kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Network çözümleri hakkında bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Network Çözümleri

Network Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Firmalar için artık olmazsa olmaz hale gelen güçlü bir Network yapısı için alternatif network çözümleri sunmaktadır.

Firmaların iletişim ağı altyapılarının planlanması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile farklı marka donanım ve yazılım çözümleri ile müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Admin DEVAMI