Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

PROFESYONEL KAMERA SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Günümüzde özellikle çok cazip fiyatlara satılan kalitesiz kameralar ile güvenlik önlemi almak istemeyen siz değerli müşterilerimiz için profesyonel çözümler üreterek profesyonel kamera sistemi hizmeti sunmaktayız.

Materyal kalitesi ve HD görüntü kalitesi ile profesyonel kamera sistemi hizmetimizden faydalanarak güvenliğinizi daha sağlık koruma altına alabilir hem de TSE belgeli ürünlerimizin daha uzun ömürlü çalışması imkanından faydalanabilirsiniz.

Profesyonel kamera sistemleri hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Yenisahra

Yenisahra

Firmamız müşterilerinin memnuniyetine son derece önem vermektedir ve bu sebeple piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz sistemlerin kurulum ve satışını yapmamaktadır.
Ucuz ve kalitesiz sistemler fiyatları ile cazip gelse de istenilen görüntü kalitesini vermemekle beraber kalitesiz materyallere sahip olup uzun ömürlü verim sağlamamaktadır.


30.11.2015 Yenisahra DEVAMI

Kozyatağı

Kozyatağı

Wisetech marka sistemlerimiz ekonomik fiyatları ve kablosuz özelliği ile çok sık tercih edilmektedir.
Profesyonel seri bosch marka sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmektedir.


29.11.2015 Kozyatağı DEVAMI

Kartal

Kartal

Bosch marka sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmekte ve ilk kurulumlarda 1 yıllık ücretsiz abonelik verilmektedir.
Aboneliğiniz bittiğinde mecburi olmamakla birlikte muadil sistemlere göre çok daha uygun fiyatlara aboneliğinizi yenileyebilir ve polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.


29.11.2015 Kartal DEVAMI

Göztepe

Göztepe

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu sebeple kaliteli ve TSE belgeli markalar kullanmaktadır. Piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kameraların satış ve kurulumlarını gerçekleştirmemektedir.


29.11.2015 Göztepe DEVAMI

Bostancı

Bostancı

İhtiyaç duyduğunuz ortamları 7/24 kayıt altında tutabileceğiniz gibi mobil uygulamalar ile cep telefonlarınızdan, bilgisayarınızdan ve internete erişebileceğiniz her yerden izleme fırsatına sahipsiniz.


29.11.2015 Bostancı DEVAMI

Maltepe

Maltepe

Günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen Güvenlik Sistemleri profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile birleşerek sizlere uygun fiyatlara anahtar teslim projeler çıkartmaktadır.


29.11.2015 Maltepe DEVAMI

Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

Uzman kadromuz ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm, Turnike ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


01.09.2015 Admin DEVAMI

Sistem - Network Kurulumu (Ataşehir Palace Hotel)

Sistem - Network Kurulumu (Ataşehir Palace Hotel)

Sistem - Network Kurulumu (Ataşehir Palace Hotel)
Ataşehir Palace Hotel'in tüm network altyapısı, sistem kurulumu ve kamera sistemleri Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri tarafından yapılmıştır.


26.08.2015 Admin DEVAMI