Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

Server Kurulum Hizmetleri

it destek

Bugbil Bilgisayar, IT sektöründeki uzman kadrosu ile firmaların tüm server bakımlarını ve kurulumlarını yapmaktadır.

Serverlarda meydana gelecek donanımsal ve sistemsel sorunlara yerinde ve uzaktan bağlantı ile müdahale edilerek arıza ve sorunlara çözümler üretilmektedir.

Mevcut serverların fiziksel bakımı ve sistemsel sorunları giderilerek en iyi performans ile çalışmaları sağlanmaktadır.

Yetersiz sistemler için gerekli duyulan upgrade (yükseltme) yapılarak iyileştirmeye çalışılmaktadır.

Server sistemlerinin çökmesi veya kullanıma elverişsiz hale gelmesi durumunda server kurulumu yeniden yapılmaktadır. Sistemin en iyi şekilde çalışması için tüm server rolleri tekrar yapılandırılarak,

SQL server kurulumu, File (Dosya) yetkilendirmeleri ve yedekleme ayarları yapılarak server kurulumu tamamlanmaktadır.

Yıllık bakım anlaşması yaparak server ve tüm sistemlerinizin periyodik bakımları ve güvenli yedeklenmesini alanında uzman arkadaşlarımız ile sağlayabilirsiniz.

Server kurulumu ve bakım anlaşması hakkında bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Network Çözümleri

Network Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Firmalar için artık olmazsa olmaz hale gelen güçlü bir Network yapısı için alternatif network çözümleri sunmaktadır.

Firmaların iletişim ağı altyapılarının planlanması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile farklı marka donanım ve yazılım çözümleri ile müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Admin DEVAMI