Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

Sistem - Network Çözümleri

it destek

Bugbil bilgisayar kaliteli ve uzman kadrosu ile sistem ve network kurumlarını gerçekleştirmektedir.

Mevcut sistemlerin, sunucuların ve tüm ağ topolojilerinin analizi yapılarak ihtiyaç duyulan en doğru ve ekonomik sistem belirlenmektedir.

Belirlenen tüm kriterlere uygun olarak sistem ve network kurulumu yapılarak kullanıcıların ve kullanmakta olduğunuz tüm programların en iyi performans ile çalışması sağlanmaktadır.

İlk defa yapılacak sistem ve network kurulumu için uzman arkadaşlarımız projeler ve ihtiyaç duyduğunuz gereksinimleri analiz edip inceleyerek sistem ve network kurulumu için gerekli olan tüm ekipmanların listesini çıkartmaktadır. Onayınız doğrultusunda tüm gerekli donanımlar Bugbil Bilgisayar tarafından tedarik edilerek sistem ve network kurulumu yapılıp belirli test aşamalarından geçilerek en kısa sürede sorunsuz çalışır duruma getirilmektedir.

Sistem ve network kurulumu hakkında izimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Network Çözümleri

Network Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Firmalar için artık olmazsa olmaz hale gelen güçlü bir Network yapısı için alternatif network çözümleri sunmaktadır.

Firmaların iletişim ağı altyapılarının planlanması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile farklı marka donanım ve yazılım çözümleri ile müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Admin DEVAMI