Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

SİTE GÜVENLİK SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Sitelerde vazgeçilmez bir ihtiyaç olan site güvenlik sistemleri ile güvenlik önleminizi arttırabilirsiniz.

Güvenlik personellerine büyük kolaylık sağlayan ve gözden kaçabilecek herhangi bir durumu 7/24  kayıt altına alan site güvenlik sistemleri ile otopark ve çocuk parklarını da kayıt altına alarak olası durumlara karşı önlem alabilirisiniz.

Site güvenlik sistemi plaka okuma özelliğine sahip kameralar ile giriş çıkış yapan araçların plaka bilgilerini kayıt altına almaktadır.

Yüksek çözünürlüklü HD görüntü kalitesi ile site güvenlik sistemleri ile kaliteli ve işe yarar görüntüler elde edebilirsiniz.

Site güvenlik sistemi için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Sancaktepe

Sancaktepe

Sancaktepe güvenlik sistemlerinin satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir. Ekonomik fiyatlara kaliteli koruma sistemlerine sahip olabilir, ev ve işyerlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.


30.11.2015 Sancaktepe DEVAMI

Acıbadem

Acıbadem

Acıbadem de hırsız koruma sistemleri satış ve kurulum hizmetlerini sunmaktayız. Ekonomik fiyatlara sizde kaliteli sistemlere sahip olabilirsiniz.


30.11.2015 Acıbadem DEVAMI

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir bölgesinde müşterilerimize profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Analog, Analog HD ve IP Kamera seçenekleri ile ekonomik ve kaliteli çözümler üretiyoruz.


29.11.2015 Güvenlik kamera ve alarm DEVAMI

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 Kamera alarm sistemleri DEVAMI