Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Maltepe

Maltepe Güvenlik Kamera Sistemleri

Maltepe Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Maltepe de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Kaliteli ürün ve ekonomik fiyatlar ile sizde kamera ve alarm sistemlerine sahip olarak ev, işyeri ve ofislerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Kamera sistemlerimiz HD görüntü kalitesi ile müşterilerimizin ihtiyaçları karşıladığı gibi herhangi bir olay gerçekleştiğinde işe yarar görüntü kaydı elde etmenizi sağlamaktadır.
Megapiksel ve HD görüntü kalitesindeki kameralar ile araç plakaları dahi okunabilmektedir.
Mobil uygulamalar ile cep telefonunuzdan veya internet bağlantısı bulunan tüm bilgisayarlardan kameralarınızı canlı olarak izleyebilir ve eski kayıtlarınıza bakabilirsiniz.
Alarm sistemlerimiz, kablolu ve kablosuz olarak tercihinize sunulmaktadır.
Ekonomik ve kablosuz özelliğe sahip Wisetech marka alarm sistemlerimiz ev ve küçük ölçekli işyerlerinde tercih edilmektedir.
Profesyonel çözüm olarak kullanmakta olduğumuz Bosch Alarm sistemlerimize sahip olan müşterilerimiz bitmek bilmeyen aylık ödemelerden kurtularak ekonomik ve daha kaliteli güvenlik sisteminden faydalanmaktadırlar.
Bosch sistemlerin kurulumlarında 1 Yıllık gözlem merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. Daha sonra isteğe bağlı olarak  Güvenli hayat teknolojisi aboneliğinizi yenileyerek polis, itfaiye ve ambulans hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Maltepe Güvenlik kamera sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Maltepe'de güvenlik kamerası ve ev, işyeri, hırsız alarm sistemleri satış ve kurulumları yapılmaktadır.

29.11.2015 Maltepe 5173 | Etiket : , , , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade