Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Yedekleme Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

it destek

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri,

Yedekleme çözümleri ile veri kaybını minimuma indirilerek firmaların mevcut verilerinin daha sağlıklı yedeklenmesi sağlanmaktadır.

Kullanılan programların veri tabanı (database) yedekleri ve sistem görüntü (image) yedekleri önem derecesine sahip tüm dosya ve dökümanların profesyonel ürünler ile daha güvenli ve daha sağlıklı bir şekilde korunabilmesi için yedekleme çözümleri ile teknik destek sağlıyoruz.

Acronis lisanslı yazılım ile sistemin mevcut çalışır halini ve SQL Server dahil olmak üzere tüm dosya ve programların yedeklerini QNAP yedekleme ünitelerine alıyoruz.

Herhangi bir sabotaj, dosya kaybı veya sistemin tamamen zarar görmesi durumunda çok kısa bir süre içerisinde istediğimiz tarihteki bir yedekten geri dönerek sistemin sorunsuz sürekliliği sağlanmaktadır.

Yedekleme çözümleri ile sistemlerinizin çalışmasını aksatmayacak önlemler alarak kesintisiz çalışma verimliliği korunmaktadır.

Yedekleme çözümleri hakkında bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Vakit kaybetmeden datalarınızın güvenli bir şekilde yedeklenmesine önem gösterin. Datalarınızın güvenli bir şekilde yedeklenmesi için profesyonel çözümler üretiyoruz.

Acıbadem - Altunizade - Ataşehir - Bostancı - Çekmeköy - Göztepe - Kadıköy - Kartal - Kozyatağı - Küçükyalı - Maltepe - Pendik - Sancaktepe
Sultanbeyli - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar - Yenisahra

02.09.2015 data yedekleme çözümleri 1995 | Kategori :


facebook twitter youtube google+ feedburner