Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

IT ve Network Hizmetleri

hizmetlerimiz

Firmamız Teknik Servis Desteği, Satış, Tedarik ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Firmalara IT destek, Teknik Servis Hizmetleri ve Bilgisayar, Oem parça tedariği sağlamaktadır.

Bakım anlaşmaları ile küçük ve orta ölçekli firmalara bilgi işlem hizmeti sunularak düşük maliyetle teknik servis hizmeti verilmektedir.

Firma bünyesinde bulunan Pc ve Server Sistemlerinin verimliliğinin arttırılması ve gerekli upgrade işlemleri ile mevcut sistemlerin en iyi performans ile çalışması sağlanmaktadır.

Network altyapı çözümleri ile mevcut altyapının ve Server sistemlerinin yenilenmesi için proje aşamasından malzeme tedariğine ve projenin sonlandırılmasına kadar tüm aşamalarda bütün işler büyük özveri ile takip edilip en iyi ve en güvenilir hizmet sunulmaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik sistemleri, bilgisayar teknik servis hizmetleri sunarak müşterilerin donanımsal ve yazılımsal sorunlarının giderilmesine destek sağlayarak ihtiyaca uygun çözümler üretmektedir.


02.09.2015 DEVAMI

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Sürekli değişim gösteren ve gelişen bilişim teknolojilerinde işlevselliğini yitiren ve verimliliğinize olumsuz derecede etki eden sistemlerinizin profesyonel bir şekilde yeniden yapılandırılması önem arz etmektedir.


11.05.2015 DEVAMI

Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Geniş servis ağı ile müşterilerinin servis taleplerine karşılık vererek ihtiyaç duydukları desteğe en hızlı, en uygun ve en güvenilir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. IT, Network, Yazılım ve Güvenlik Sistemleri alanında uzman servis kadromuz ile kusursuz çözümler sunularak müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.


11.05.2015 DEVAMI

IT Destek Hizmetleri

IT Destek Hizmetleri

Bakım ve Teknik Destek Hizmetleri ile firmaların mevcut sistemleri ve alt yapıları yapılan analiz ve iyileştirmeler ile standartlara uygun bir şekilde en iyi performans ile çalışmasını sağlayarak verimliliğin arttırılması, karşılaşılan problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi veya alternatif çözümler sunularak müdahale edilmesi ve firma bilgi işlem sürekliliğinin sağlanarak müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.


07.05.2015 DEVAMI