Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Yenisahra

Yenisahra Güvenlik Kamera Sistemleri

Yenisahra Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Yenisahra da müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Evlerinize ve işyerlerinize profesyonel güvenlik çözümleri üreterek güvenliğinizi üst seviyelere taşıyoruz.
HD ve megapiksel görüntü kalitesine sahip kameralar ile işyerlerinizin güvenliğini sağlayabilir ve siz yokken işlerinizin nasıl ilerlediğini mobil uygulamalar ile cep telefonunuzdan, tabletinizden veya internet erişimi olan elektronik cihazlarınızdan izleyebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.
Bosch alarm sistemlerimizi tercih ederek aylık bitmek bilmeyen ödemelerinizden kurtulabilirsiniz.
Bosch alarm sistemlerimiz alarm gözlem merkezi ile senkronize çalışarak herhangi bir olumsuz durumda polis, itfaiye ve ambulans hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanmanıza imkan sağlamaktadır.
Alarm gözlem merkezi aboneliği zorunlu olmamakla birlikte ilk kurulumlarda 1 yıllık ücretsiz abonelik verilmektedir. İlerleyen dönemlerde tercihinize bağlı olarak ekonomik fiyatlara yenileyebilirsiniz.

Yenisahra Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Alarm Gözlem Merkezi Aboneliği ile polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

30.11.2015 Yenisahra 3464 | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Altunizade
Acıbadem