Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Bostancı

Bostancı Güvenlik Kamera Sistemleri

Bostancı Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Bostancı da müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Ev, işyeri ve ofislere ekonomik ve profesyonel çözümler üreterek güvenlik sistemleri kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.
Kamera sistemlerimiz HD görüntü kalitesine sahip olup %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
Günümüzde artık ihtiyaç haline gelen kamera sistemlerine sahip olarak ev ve işyerlerinizin güvenliğini sağlayabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan mobil uygulamalar sayesinde evinizde bulunan hayvanlarınızı veya çocuk bakıcılarınızı izleyebilir, işyerlerinizdeki işleri uzaktan kontrol edebilirsiniz.
Bosch alarm sistemlerine sahip olarak kaliteli ve ekonomik fiyatlara işyerlerinizin veya evlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Bosch alarm sistemleri, Güvenli Hayat (Alarm Gözlem Merkezi) ile senkronize çalışarak herhangi bir sabotaj veya acil durumda polis, itfaiye ve ambulans yönlendirmelerini yapmaktadır. Alarm gözlem merkezi aboneliği ilk kurulumlarda 1 yıllık ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.
Ücretsiz aboneliğiniz bittiğinde isteğe bağlı olarak oldukça uygun bir fiyat karşılığında yenilenebilmektedir.

Bostancı Güvenlik sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Bostancı'da Güvenlik Kamerası ve alarm sistemleri satış ve kurulumları yapılmaktadır. Siz de ekonomik fiyatlara güvenlik sistemi sahibi olabilirsiniz.

29.11.2015 Bostancı 3525 | Etiket : , , , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade