Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Üsküdar

Üsküdar Güvenlik Kamera Sistemleri

Üsküdar Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Üsküdar de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Ev ve işyerlerimiz maddi manevi tüm hazinelerimizin bulunduğu yerlerdir ve bu özel yerleri kamera ve alarm sistemleri ile güvenlik altına alabilirsiniz.
Kamera sistemlerimiz HD görüntü kalitesinde olup herhangi bir olay durumunda işe yarar verimli kayıtlar elde etmenize olanak sağlar.
Bugbil güvenlik sistemleri, müşterilerinin memnuniyetine son derece önem vermektedir ve piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz ürünleri kullanmamaktadır.

Kamera sistemlerimiz TSE belgeli ürünler olup uzun ömürlü ve kesintisiz verim almanızı sağlamaktadır. Kamera sisteminizi mobil uygulamalar ile cep telefonu, tablet ve internet erişimi olan elektronik cihazlar ile dilediğiniz yerden izleyebilir, takip edebilirsiniz.
Alarm sistemlerimiz kaliteli ve uzun ömürlü ürünler olup ekonomik fiyatları ile çok sık tercih edilmektedir.
Günümüzde alarm sistemlerine aylık bitmek bilmeyen ödemeler yaparak sahip olan müşterilerimiz uzun vadede ödedikleri ücretlerden kurtulmak için alarm sistemlerimizi tercih etmektedirler.
Bosch sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışmaktadır ve ilk kurulumda 1 yıllık alarm gözlem merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir.
Gözlem merkezi aboneliği mecburi değildir ve ilerleyen yıllarda tercihiniz doğrultusunda muadil alarm sistemlerine kıyasla çok daha uygun fiyatlara yenilenebilmektedir.
Gözlem merkezi aboneliğinizi yenileyerek polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Üsküdar Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Kaliteli ve HD görüntü kalitesine sahip kameralar ile artık araç plakaları dahi okunabilmektedir.

29.11.2015 Üsküdar 3816 | Etiket : , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade