Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Kozyatağı

Kozyatağı Güvenlik Kamera Sistemleri

Kozyatağı Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Kozyatağı bölgesinde müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Kamera sistemlerimiz HD görüntü kalitesinde olup herhangi bir olası durum anında net ve işe yarar kayıtlar elde etmenize imkan sağlar.
Dış ortamda kullanmakta olduğumuz kameralar hava şartlarına uygun kalitededir ve IP66 özelliğine sahip uzun yılar verim almanızı sağlar.
Firmamız müşteri memnuniyetine özen göstermektedir ve bu sebeple piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kameraları kullanmamaktadır.
Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olarak hizmetinize sunulmaktadır.
Wisetech marka sistemlerimiz kablosuz ve ekonomik fiyatları ile müşterilerimizin sık tercih ettikleri modeldir. Bosch marka sistemlerimiz profesyonel seri ürünler olup kaliteli ve uzun ömürlü sistemlerdir. Bosch sistemlerimiz Gözlem Merkezi ile senkronize çalışarak herhangi bir olay anında polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli faydalanmanıza olanak sağlar.
Bosch alarm sistemleri ilk kurulumlarında  Gözlem Merkezi aboneliği 1 yıl ücretsiz verilmektedir ve aboneliğiniz bittiğinde isteğe bağlı olarak uygun fiyatlara yenilenebilmektedir.

Kozyatağı Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Kozyatağı bölgesinde kamera ve alarm sistemlerinin satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir. Ekonomik fiyatlara sizde alarm ve kamera sistemlerine sahip olabilirsiniz.

29.11.2015 Kozyatağı 3577 | Etiket : , , , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade