Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Sancaktepe

Sancaktepe Güvenlik Kamera Sistemleri

Sancaktepe Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Sancaktepe de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu sebeple kaliteli ve TSE belgeli markalar kullanmaktadır. Piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kameraların satış ve kurulumlarını gerçekleştirmemektedir.
Kamera sistemlerimiz megapiksel ve HD görüntü kalitesine sahip olup araç plakalarını dahi okuyabilecek çözünürlüktedirler.
Evinizi ve işyerlerinizi android uygulamalar ile cep telefonu, tablet veya internet erişimi sağlayabileceğiniz elektronik cihazlarınızdan dilediğiniz yerden izleyebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.
Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olarak tercihinize sunulmaktadır.
Alarm sistemlerimiz ekonomik fiyatlarda olup çok sık tercih edilen sistemlerdir.
Alarm sistemlerimizi tercih ederek aylık bitmek bilmeyen ödemeleri olan sistemlerden kurtulabilirsiniz.
Aylık ödemeler ile sahip olunan sistemler başlangıçta cazip gelse de ilerleyen dönemlerde bütçenizi sarsmakta ve bıktırmaktadır.
Bosch marka sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmekte ve ilk kurulumlarda 1 yıllık ücretsiz abonelik verilmektedir.
Aboneliğiniz bittiğinde mecburi olmamakla birlikte muadil sistemlere göre çok daha uygun fiyatlara aboneliğinizi yenileyebilir ve polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Sancaktepe Güvenlik sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlara alarm sismtemlerine sahip olabilir ve 1 yıl ücretsiz alarm gözlem merkezi aboneliğinden faydalanabilirsiniz.

30.11.2015 Sancaktepe 3753 | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade
Acıbadem