Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Hakkımızda

Network Çözümleri

HAKKIMIZDA

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik sistemleri, bilgisayar ve bilgisayar parçaları satışı (oem ürünler), teknik destek , servis, bakım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına giren Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla firma yapısını ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir.

MİSYONUMUZ
Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri profesyonel kadrosuyla, müşteri odaklı bir yaklaşım içinde dünyada meydana gelen gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtmak , yenilikçi ve farklı olabilmek , müşteri beklentilerine yüksek hız ve kalite ile cevap vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye'de bilgisayar bileşenleri ve yazılım pazarında, güçlü alt yapısı ve kalitesi, satış sonrası desteği ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma anlayışı içinde olan yenilikçi, yatırımcı ve girişimci bir firma misyonu taşımaktadır.

Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir.

VİZYONUMUZ
Teknolojik ürünlerin ve hizmetlerin hızla geliştiği günümüzde bu alanda hizmet veren firmaların da bu gelişime hızlı bir şekilde adapte olabilmeleri bilgi ve yapılanmalarını bu hızda geliştirmeleri bilişim sektöründe ayakta kalabilmenin en önemli gerekliliğidir. Biz hızla yenilenen ve kendini geliştiren, genç ve dinamik bir firmayız. Gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurabilmek ve bu şekilde sektörde önde gelen bir firma olabilmek amacındayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızın amacı müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde tespit etmek ve özgün çözümler üretmektir.