Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Tuzla

Tuzla Güvenlik Kamera Sistemleri

Tuzla Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Tuzla de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Analog, Analog HD ve IP kamera sistemlerinin satış ve tedariği sağlanmaktadır.
Megapiksel ve HD görüntü kalitesine sahip kamera sistemlerimiz araç plakalarını dahi okuyabilmektedir.
Projeler için istenilen özellikte ve performansta kameralar tedarik edilerek kurulumları yapılmaktadır.
IP kamera sistemlerinin fiyatlarının yüksek olması ile geliştirilen Analog HD kamera sistemleri ekonomik fiyatları ve HD görüntü kalitesine sahip olmaları ile çok sık tercih edilmektedir.
Uzman arkadaşlarımız tarafından keşif yapılarak ihtiyacınız olan en doğru sistem ve kamera montajlarının yapılacağı en doğru noktalar belirlenmektedir.
Müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem vermekteyiz ve bu sebeple olumsuz dönüş alabileceğimiz tüm detaylara dikkat etmekteyiz.
Alarm sistemlerimiz ekonomik fiyatları olması ve uzun ömürlü performans sağlaması ile çok sık tercih edilen ürünlerdir.
Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olarak tercihinize sunulmaktadır.
Bosch marka sistemlerimiz alarm gözlem merkezi ile senkronize çalışmaktadır ve ilk kurulumlarda 1 yıllık alarm gözlem merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. Gözlem merkezi aboneliği mecburi değildir ve ilerleyen dönemlerde isteğe bağlı olarak piyasadaki muadil ürünlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara yenilenebilmektedir.
Gözlem merkezi aboneliğinizi yenileyerek polis, itfaiye ve ambulans hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Tuzla Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlara alarm sismtemlerine sahip olabilir ve 1 yıl ücretsiz alarm gözlem merkezi aboneliğinden faydalanabilirsiniz.

29.11.2015 Tuzla 3213 | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade