Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Sultanbeyli

Sultanbeyli Güvenlik Kamera Sistemleri

Sultanbeyli Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Sultanbeyli de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Analog, Analog HD ve IP kamera sistemlerinin satış ve kurulumlarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Kamera sistemlerimiz HD kalitesine sahiptir ve araç plakalarını dahi okuyabilmektedir. Gece görüş özellikli olup zifiri karanlıkta bile görüntü kaydı elde edilebilmektedir.
IP66 özelliğine sahip kameralar kötü hava şartlarına uygun kalitededir ve su geçirmez özelliğe sahiptir.
Müşteri memnuniyetine son derece önem gösteren firmamız, piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz ürünlerin satış ve kurulumlarını yapmamaktadır.
İhtiyacınız olan en uygun ve doğru sistem uzman arkadaşlarımız tarafından tespit edilerek titizlikle kurulum ve montajlarını gerçekleştirmektedirler.
Alarm sistemlerimiz, ekonomik fiyatlarda olup kablolu ve kablosuz olmak üzere tercihinize sunulmaktadır.
Bosch sistemlerimiz profesyonel seri sistemler olup son derece kaliteli ve uzun ömürlü performans sağlamaktadır.
Kullanmakta olduğumuz hareket algılama dedektörleri hayvan algılama özelliğine sahip olup istenildiğinde aktif veya pasif edilebilmektedir.
Bosch sistemlerimiz gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmektedir.
İlk kurulumlarda alarm gözlem merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir ve ilerleyen dönemlerde isteğe bağlı olarak çok uygun fiyatlara yenilenebilmektedir.
Alarm gözlem merkezi aboneliğinizi yenileyerek polis, itfaiye ve ambulans hizmetlerinden öncelikli faydalanma hizmetinizi devam ettirebilirsiniz.

Sultanbeyli Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlara alarm sismtemlerine sahip olabilir ve 1 yıl ücretsiz alarm gözlem merkezi aboneliğinden faydalanabilirsiniz.

30.11.2015 Sultanbeyli 4547 | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Yenisahra
Altunizade
Acıbadem