Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Ataşehir güvenlik sistemi

Ataşehir Güvenlik Kamera Sistemleri

Ataşehir Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Ataşehir de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Analog, Analog HD ve IP Kamera seçenekleri ile ekonomik ve kaliteli çözümler üretiyoruz. AHD ve IPKamera sistemleri ile HD kalitesinde görüntü elde edilmektedir. Kamera sistemlerimiz piyasada kullanılmakta olan diğer kameralar ile kıyaslandığında daha uzun ömürlü ve daha verimli görüntü kaydı elde etmenizi sağlar. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu sebeple piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz ürünleri kullanmamaktadır.
Alarm sistemlerimiz, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki segmentte tercihinize sunulmaktadır. Alarm sistemlerimiz alarm gözlem merkezi ile senkronize çalışmaktadır ve ilk kurulumlarda 1 yıllık ücretsiz abonelik verilmektedir. İlerleyen dönemlerde isteğe bağlı olarak uygun fiyatlara alarm gözlem merkezi aboneliğinizi yenileyerek herhangi bir acil durumda polis, itfaiye ve ambulans hizmetlerinden öncelikli olarak yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ataşehir'de kamera ve alarm sistemleri satış ve kurulumları gerçekleştirilerek profesyonel güvelik çözümleri sunulmaktadır.

29.11.2015 Güvenlik kamera ve alarm 4864 | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Altunizade
Acıbadem