Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Çekmeköy

Çekmeköy Güvenlik Kamera Sistemleri

Çekmeköy Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Çekmeköy de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Günümüzde güvenlik sistemleri artık bir ihtiyaç haline gelmektedir. Çok sık tercih edilen kamera sistemleri ile eviniz veya işyerlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Kamera sistemlerimiz HD görüntü kalitesine sahiptir ve araç plakalarını dahi okuyabilmektedir.
Mobil uygulamalar sayesinde cep telefonunuzdan tablet veya internet erişimi olan elektronik cihazlarınızda evdeki bebek bakıcılarını takip edebilir veya işyerlerinizdeki işlerin ilerleyişini kontrol altında tutabilirsiniz.
Firmamız müşterilerinin memnuniyetine son derece önem vermektedir ve bu sebeple piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz sistemlerin kurulum ve satışını yapmamaktadır.
Ucuz ve kalitesiz sistemler fiyatları ile cazip gelse de istenilen görüntü kalitesini vermemekle beraber kalitesiz materyallere sahip olup uzun ömürlü verim sağlamamaktadır.
Kamera sistemlerimiz de kullanmakta olduğumuz kamera ve kayıt cihazları TSE belgeli markalar olup garantili olarak satışı yapılmaktadır. Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olarak tercihinize sunulmaktadır.
Bosch sistemlerimiz son derece kaliteli olup alarm gözlem merkezi ile senkronize çalışmaktadır.
Bosch sistemlerimizde kullanmakta olduğumuz hareket algılama detektörleri hayvan algılama özelliğine sahiptir ve istenildiğinde aktif veya pasif edilebilmektedir.
Bosch alarm sistemi ile birlikte 1 yıllık gözlem merkezi aboneliği ücretsiz verilmektedir ve isteğe bağlı olarak ilerleyen yıllarda uygun fiyatlara yenileyerek polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Çekmeköy Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlar. Kaliteli çözümler.
Siz de ekonomik fiyatlara güvenlik sistemi sahibi olabilirsiniz.

29.11.2015 Çekmeköy 3588 | Etiket : , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade