Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Ümraniye

Ümraniye Güvenlik Kamera Sistemleri

Ümraniye Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Ümraniye de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Analog, analog HD ve IP kamera sistemleri, gece görüşlü ve yüksek çözünürlüklü HD görüntü kalitesinde kameralar ve mobil uygulamalar ile izleyebileceğiniz D1 (Gerçek Zamanlı) kayıt özelliğine sahip hayıt cihazları ekonomik fiyatlar ile satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir.
Ev, apartman ve işyerlerinizi ihtiyacınız olan en doğru sistem ile güvenlik altına alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, günümüzde kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz ürünlerin satış ve kurulumlarını yapmamaktadır.
Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olarak hizmetinize sunulmaktadır.
Ekonomik seri olan wisetech marka sistemlerimiz kablosuz olduğundan görüntü kirliliğini önlemektedir.
Profesyonel seri sistemlerimiz olan bosch marka sistemlerimizin de kablolu ve kablosuz seçenekleri mevcuttur. Bosch sistemlerde kullanılmakta olan hareket algılama dedektörleri hayvan algılama özelliğine sahiptir ve tercihe göre aktif veya pasif edilebilmektedir.
Bosch alarm sistemi gözlem merkezi ile senkronize çalışmaktadır ve ilk kurulumda 1 yıllık alarm gözlem merkezi aboneliği ücretsiz verilmektedir ve isteğe bağlı olarak muadil sistemlere göre çok daha uygun fiyatlara yenileyerek polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Ümraniye Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlara alarm sismtemlerine sahip olabilir ve 1 yıl ücretsiz alarm gözlem merkezi aboneliğinden faydalanabilirsiniz.

29.11.2015 Ümraniye 4049 | Etiket : , , , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade