Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Küçükyalı

Küçükyalı Güvenlik Kamera Sistemleri

Küçükyalı Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Küçükyalı da müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Analog sistemlerin istenilen görüntü kalitesini vermemesi ve zamanla kalitesinin giderek düşmesi ile günümüzde artık yerini HD görüntü kalitesine sahip AHD ve IP kameralar almaktadır.
Analog HD Kamera fiyatlarının IP kameralara göre daha ekonomik olması ve görüntü kalitesinin yüksek olması ile son zamanlarda sık tercih edilmektedir.
Analog HD Kamera ile plakaları dahi okuyabilir ve gece görüş özelliği ile daha verimli kayıtlar elde edebilirsiniz.
Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir ve bu sebeple piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kamera sistemlerinin satış ve kurulumlarını yapmamaktadır.
Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olmak üzere tercihinize sunulmaktadır.
Bosch sistemler son derece kaliteli ve uzun ömürlü olup, alarm gözlem merkezi ile senkronize çalışmaktadır. Alarm sistemlerimizde kullanmakta olduğumuz hareket sensörleri hayvan algılama özelliğine sahiptir ve isteğe göre aktif edilmektedir.
Bosch sistemler ile birlikte 1 yıllık gözlem merkezi aboneliği ücretsiz verilmektedir ve isteğe bağlı olarak muadil sistemlere göre çok daha uygun fiyatlara yenileyerek polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Küçükyalı Güvenlik kamera ve alarm sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlara sizde kaliteli güvenlik sistemi sahibi olabilirsiniz.

29.11.2015 Küçükyalı 3349 | Etiket : , , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Altunizade